Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

  • Producent: Yamaha
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

429,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Historia zmian ceny
Yamaha EPH-W32 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Głośniki nauszne

Douszne słuchawki zamknięte

Yamaha EPH-W32 to douszne słuchawki zamknięte z serii EPH-32, które projektanci wzbogacili o wiele niespotykanych dotychczas rozwiązań. Wygodę użytkowania zwiększa moduł Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki, np. ze smartfonu. Wysoką jakość dźwięku gwarantują nowo opracowane 8-mm przetworniki oraz obudowy, które dzięki zastosowaniu materiałów o różnej twardości minimalizują niepożądane wibracje. Specjalne silikonowe wkładki douszne zapewniają komfortowe dopasowanie słuchawek do uszu, a przewód pokryty prążkowaną osłoną pozostaje odporny na splątanie się kabla.

Yamaha EPH-W32

Nowo opracowane 8-mm przetworniki i konstrukcja ukierunkowana na jakość brzmienia zapewniają bogactwo dźwięku

Yamaha zaprojektowała obudowę serii EPH-32 tak, aby przetwornik i kanał dźwiękowy znajdowały się na jednej osi, dzięki czemu dźwięk z przetwornika kierowany jest wprost do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości – tworzywo ABS w przedniej części obudowy i poliwęglanowy ABS w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań, które ograniczają przejrzystość dźwięku. W nowo opracowanych 8-mm przetwornikach zastosowano usztywnienie wzdłużne membrany, zapobiegające zmianie jej kształtu przy silnych wychyleniach (technologia „tangential edge”) i wyposażono we wbudowany kanał dostrajania dźwięku, kontrolujący skoki sygnału w zakresie wysokotonowym. Dzięki temu mimo swoich kompaktowych rozmiarów słuchawki z serii EPH-32 oddają całe bogactwo zakresu nisko-średniotonowego, czyniąc brzmienie wokali niezwykle ciepłym.

Ząbkowane wkładki douszne zapewniają doskonałe dopasowanie i wysoką jakość dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych – twardego i miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, który dzięki specjalnemu ząbkowaniu łączy elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po umieszczeniu słuchawek w uszach i perfekcyjnym dopasowaniu ich do kanałów słuchowych. Dopełnieniem komfortowego dopasowania jest ochrona przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z ubytków dźwięku.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary słuchawki z serii EPH-32 zapewniają wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału słuchowego, umożliwiając słuchanie muzyki w komfortowy i bezproblemowy sposób.

Prążkowany przewód minimalizuje ryzyko splątania się kabla

Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału, którego zadaniem jest redukowanie tarcia. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania kabla, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez ograniczenie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania.

Zmysłowo proste wzornictwo i wysokiej jakości kolorowe wykończenie

Wyróżnikiem serii EPH-32 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy z kamertonami, które zostało umieszczone na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Bluetooth - wysoka jakość odtwarzanego dźwięku i wygodne telefonowanie

Funkcjonalność Bluetooth w modelu Yamaha EPH-W32 pozwala bezprzewodowo odtwarzać muzykę po sparowaniu ze smartfonem lub telefonem obsługującym Bluetooth. Dzięki kompatybilności z formatem aptX użytkownik może cieszyć się wyższą jakością dźwięku. Podstawowe funkcje, takie jak start i zatrzymywanie odtwarzania, a także odbieranie połączeń telefonicznych można obsługiwać bezprzewodowo. Ponadto funkcja "multi-pairing" umożliwia zarejestrowanie do ośmiu urządzeń i równoległe wielopunktowe połączenie z dwoma urządzeniami, co gwarantuje wygodę korzystania z różnych urządzeń źródłowych, zarówno w domu, jak i poza nim. 

Yamaha EPH-W32

Specyfikacja:

- Typ: Nauszne

- Przeznaczenie: Uniwersalne

- Impedancja (Ω): 16 Ω

- Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz - 40 kHz

- Długość przewodu (m): 0,6 m

- Konstrukcja: Zamknięta

- Złącze: 3,5 mm (Mini Jack)