Credit AgricoleZarówno w sklepie internetowym jak i stacjonarnym istnieje możliwość zakupu towaru i usług na raty.

Oferta “Do 30 rat 0%” dostępna jest zarówno w salonie  S4Home, przy ul. Nowa 25 w Oświęcimiu, jak i internetowo na platformie www.s4home.pl. 

Dostępne warianty to 10,20 i 30 rat 0%. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu 515 502 471, adresem e-mail: systemyav@s4home.pl, lub bezpośrednio w salonie S4Home.

Rat udziela Bank Credit Agricole. Oferta jest ważna do dnia 31.10.2021 roku. 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, całkowita kwota do zapłaty 2000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 19 miesięcznych równych rat w wysokości 100 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 100 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.04.2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje 
  • gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, 
  • a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwie opcje kredytów:

Oprocentowany :

Oprocentowanie uzależnione jest od ilości rat (max. 30) i wynosi 1rata = 1%. np dla 15 rat oprocentowanie kredytu wynosi 15%

10 rat 0%

Oprocentowanie kredytu wynosi 0%, brak  dodatkowych ubezpieczeń i prowizji. Kredyt możliwy tylko dla 10 rat.

W przypadku chęci zakupu na raty, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, lub  adres mailowy systemyav@s4home.pl , oraz podanie jakiego towaru dotyczy transakcja, jak również wybraną formę kredytu.

W odpowiedzi nasz pracownik prześle Państwu link pod którym będzie znajdował się formularz online Banku Credit Agricole. W formularzu wyszczególnione zostaną towary których dotyczy umowa, oraz kwota za towar, aczkolwiek należy pamiętać, iż link, który Państwo otrzymają, jest jednorazowy, dlatego prosimy o przejście całej procedury, ponieważ odświeżenie strony, bądź automatyczne wylogowanie spowoduje brak możliwości dokończenia spisywania wniosku i będzie wymagało wystawienia kolejnego linku.

Dane z formularza przesyłane są bezpośrednio do Banku, pracownicy firmy S4Home nie mają do nich dostępu. 

Po przesłaniu danych z formularza, skontaktuje się z Państwem pracownik Banku w celu dalszej weryfikacji. 

Zaświadczenie o dochodach nie jest wymagane, jednak w niektórych przypadkach Bank może o nie poprosić. Finalna weryfikacja kredytobiorcy i podpisanie umowy odbywa się na dwa sposoby: przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł, bądź też poprzez podpisanie umowy, która będzie dostarczona kuriera

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

S4Home oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Raty Credit Agricole