Ostatnie sztuki w magazynie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed złożeniem zamówienia

  • Producent: Yamaha
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

399,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Ostatnie sztuki w magazynie - prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed złożeniem zamówienia

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Słuchawki dokanałowe

Słuchawki douszne

Słuchawki douszne Yamaha EPH-R52 to konstrukcja, która urzeczywistnia ideę stylowego słuchania muzyki. Specjalnie zaprojektowane 8,5-mm przetworniki współpracują z precyzyjnie zaprojektowaną obudową, gwarantując wysokiej jakości dźwięk z precyzyjnym, głębokim basem. Funkcjonalność modelu zwiększają mikrofon i pilot zdalnego sterowania, a także specjalne ząbkowane wkładki douszne, które zapewniają doskonałe dopasowanie słuchawek do uszu. Komfort użytkowania zwiększa możliwość zamocowania EPH-R52 na jeden z dwóch sposobów.

Skupienie na jakości dźwięku prowadzi do sprężystego i dobrze kontrolowanego basu oraz krystalicznie czystych sopranów

Yamaha EPH-R52

Obudowa słuchawek EPH-R52 została zaprojektowana tak, że przetwornik i kanał dźwiękowy układają się w jednej linii, dzięki czemu dźwięk z głośnika dostarczany jest bezpośrednio do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości - ABS w przedniej części obudowy i ABS z poliwęglanem w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań ograniczających przejrzystość dźwięku. Aby zapewnić precyzję brzmienia zewnętrzne elementy przetworników wykończono stopem manganu, który gwarantuje doskonałe właściwości tłumiące, a obudowy opracowano pod kątem skutecznego kontrolowania drgań. Ponadto specjalny kanał dostrajania dźwięku minimalizuje niekorzystne skoki w zakresie wysokotonowym. Dzięki temu bas pozostaje zwarty, co zapewnia większą przyjemność słuchania, a wysoki zakres może pochwalić się wyjątkową czystością, pozwalającą wyraźnie usłyszeć wszystkie niuanse instrumentów muzycznych.

Tłumiący stop manganowy utrzymuje niepożądane wibracje pod kontrolą

Słuchawki EPH-R52 wykorzystują specjalny stop składający się głównie z manganu. Stop pochłania drgania i w szerokim zakresie częstotliwości kontroluje absorpcję wibracji. Ponieważ jest to niemagnetyczny materiał, nie ma żadnego wpływu na magnes przetwornika i skutecznie poprawia parametry tłumienia wibracji.

Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i membrana z niezwykle precyzyjną krawędzią styczną

Nowo opracowane przetworniki Yamahy wykorzystują wysokomagnetyczny magnes neodymowy. Ponadto membrana zaprojektowana jest z niezwykle precyzyjnymi krawędziami stycznymi, a kształt krawędzi i powierzchnia kopułki drgającego elementu przygotowane są tak, aby zapewnić optymalny ruch membrany w odniesieniu do poziomu głośności podczas odtwarzania. Pozwala to kompaktowym słuchawkom odtworzyć szerokie spektrum częstotliwości przy dostarczaniu mocnego dźwięku.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku

Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych – twardego i miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, który poprzez ząbkowanie łączy elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowe dopasowanie, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z ubytków dźwięku.

Kompaktowa obudowa wyposażona w port akustyczny, który umożliwia odtwarzanie głębokiego i czystego basu

Projekt obudowy optymalizuje także opór przepływu powietrza podczas działania membrany, który funkcjonuje jak wentylacja. Sama obudowa zwiększa precyzję odtwarzania głębokiego basu.

Proste, estetyczne wzornictwo z wysokiej jakości kolorowym wykończeniem

Wyróżnikiem słuchawek EPH-R52 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem

Model EPH-R52 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada

Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, słuchawki EPH-R52 gwarantują wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób, gdy przewód swobodnie opada ze słuchawki. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, co pozwala słuchać muzyki w komfortowy sposób.

Prążkowany przewód mniej podatny na skręcanie

Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału, którego zadaniem jest redukcja tarcia. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez zredukowanie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania podczas słuchania lub noszenia.

Yamaha EPH-R52

Specyfikacja:

- Typ: Douszne

- Przeznaczenie: Mobilne

- Impedancja (Ω): 16 Ω

- Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz – 40 kHz

- Długość przewodu (m): 1,2

- Konstrukcja: Zamknięta

- Złącze: 3,5 mm (Mini Jack)

- Sterowanie + mikrofon: Tak