Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed złożeniem zamówienia

  • Producent: Arylic
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

229,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Arylic Up2Stream Mini V3

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed złożeniem zamówienia

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Arylic Up2Stream Mini V3

Płyta streamingowa do zabudowy

To niewielkie urządzenie sprawia, że strumieniowanie multiroom do każdej części Twojego domu jest bardziej opłacalne niż kiedykolwiek. Dzięki podstawowemu wyjściu audio*, prostemu zasilaniu micro-USB i złączom do rozbudowy, ten niewielki pakiet przesyła dźwięk multiroom do aktywnych głośników i wzmacniaczy — w przypadku nowych konstrukcji lub bieżącej konfiguracji.

*Zalecamy sparowanie tego urządzenia z naszym układem Enhanced DAC lub dodanie cyfrowego wyjścia, jeśli jakość dźwięku jest dla Ciebie ważna.

Wprowadź funkcje Multiroom do swojego nowego projektu

Płyty streamingowe z naszej szerokiej gamy Up2Stream są wystarczająco małe, aby zmieścić się we wszelkich rodzajach projektów audio. Możesz dodać wzmacniający streamer w kolumnach głośnikowych lub małe płytki odbiornika we wzmacniaczach kina domowego. Ich rozmiar i rozbudowana łączność tchną nowe życie w dowolny sprzęt vintage, jak również dają nowe pomysły na kolejną instalację. *Wszystkie produkty Arylic są ze sobą kompatybilne w instalacjach multiroom.

Wspaniały dźwięk przesyłany strumieniowo bezpośrednio od ulubionych dostawców

Spotify, Amazon Music, Tidal, Qobuz, Deezer, Napster, TuneIn, Radio internetowe, Radio iHeart, QQ Music, QQ FM.

Niedroga integracja Multiroom

Up2Stream łączy się bezpośrednio z dostawcami strumieniowego przesyłania online, aby odtwarzać dźwięk wysokiej jakości, unikając ‘wąskich gardeł’ i kompresji Bluetooth.

Up2stream do dalszej rozbudowy

Seria Up2stream daje więcej możliwości dodawania dodatkowych funkcji, aby tworzyć bardziej zaawansowane projekty niestandardowe. Na przykład obsługuje dodanie przetwornika cyfrowo-analogowego ESS 9023 w celu zwiększenia jakości dźwięku, płytki wejścia/wyjścia S/PDIF, płytki z przyciskami, płytki pokrętła głośności, płytki wskaźnika podczerwieni i inne. Wszystkie znajdziesz w naszej ofercie. 

Niedroga integracja Multiroom

*Domyślne ustawienie S/PDIF Up2stream Mini V3 to wyjście S/PDIF, które można dostosować do wejścia S/PDIF za pomocą narzędzia dostrajania ACPWorkbench.

Łatwe do samodzielnego montażu

W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów do samodzielnego montażu, nasze produkty są bardzo proste, intuicyjne i łatwe w użyciu. Nadruk z tyłu urządzenia pozwala szybko poznać wszystkie jego funkcje. Płytka posiada także wszystkie najpopularniejsze interfejsy. Zawsze udostępniamy też przejrzystą instrukcję montażu, aby rozpocząć swoje projekty DIY lub podłączyć swoje systemy.

Niezrównane możliwości rozbudowy i dostosowywania

Nasze płyty mają rozbudowane opcje dodatków, począwszy od udoskonalonych przetworników cyfrowo-analogowych, cyfrowych wejść i wyjść i nie tylko. Skorzystaj z naszego autorskiego oprogramowania ACPWorkbench, aby dostosować i zoptymalizować ustawienia DSP dla każdej jednostki. Wybierz płyty z wejściami analogowymi do strumieniowego przesyłania dźwięku z gramofonów, wejście USB dla plików audio Hi-Res (PC lub pamięć USB) i nie tylko. Wszystkie nasze płyty są wyposażone w wejście Bluetooth 5.0.

Potężna aplikacja 4stream

Wybierz źródło muzyki i steruj odtwarzaniem, ustaw korektor, kontroluj odtwarzanie multiroom/niezależne, zarządzaj listami odtwarzania, kontroluj budzik, ustawienia Wi-Fi, aktualizuj oprogramowanie układowe i nie tylko... Wszystkie przydatne funkcje, których potrzebujesz, znajdziesz w naszej bezpłatnej aplikacji 4STREAM na iOS i Androida.

Zdalne sterowanie

Opcjonalny pilot może sterować wszystkimi modelami Arylic w zasięgu ~15 metrów.

Sterowanie przez Internet i komputer

Kontroluj swoje urządzenia za pomocą przeglądarki z dowolnego komputera, tabletu lub innego urządzenia, nie jest wymagana żadna aplikacja. Możesz też przesyłać strumieniowo muzykę za pomocą dowolnego oprogramowania obsługującego protokoły Airplay, Spotify Connect, UPNP lub DLNA, w tym iTunes, Spotify, Musicbee i inne.

W zestawie:

Up2stream Mini V3, antena wewnętrzna (Wi-Fi), instrukcja obsługi, śrubokręt, kabel zasilający (2-pinowy), kabel PH2.0 (4-pinowy), kabel PH 2.0 (7-pinowy).

Łatwe do samodzielnego montażu

Specyfikacja:

- Łączność:

- Sieć bezprzewodowa IEEE802.11 b/g/n 2.4G

- Bluetooth 5.0 SBC/AAC

- Wejście zasilania:*

- Złącze 5V-1A/2 pinowe

- Wejście micro USB 5V-1A

- Wyjście audio: 

- Analogowe złącze 3,5 mm/4 pin

- Cyfrowy I2S, SPDIF (44,1 KHz)

- Pasmo przenoszenia: 20Hz do 20kHz

- SNR: 100dB @ 0dBFS, 1KHz

- THD+N 0.03% @ 0dBFS, 1KHz 

- Typ śruby: M3

- Format muzyczny: FLAC/MP3/AAC/AAC+/ALAC/APE/WAV

- Dekodowanie: do 24bit/192kHz

- Protokoły: AirPlay, DLNA, UPnP, Spotify Connect, Qplay

- Obsługa NAS: NAS z obsługą DLNA

- Wymiary: 55*45*12mm

* Uwaga: Up2Stream Mini musi używać napięcia 5V-1A DC, wyższe napięcie zasilanie może uszkodzić płytę.