Cena za sztukę:

239,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 2 sztuki.

Taga Harmony TAV-806S

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Taga Harmony TAV-806S

Kolumny surround

Głośniki efektowe surround TAV-806S dodają objętości i rozmiaru do sceny dźwiękowej zarówno dla ścieżek filmowych jak również dla wielokanałowej muzyki.

Obudowy

TLIE – Taga Low Interference Enclosures: obudowy wykonane z wysokiej jakości płyt MDF (TAV-806F o grubości 15 mm z wewnętrznymi 9 mm obręczami wzmacniającymi. TAV-806C/S ścianki o grubości 9 mm – przedni panel 12 mm) i mają za zadanie zwiększyć sztywność oraz ograniczyć niechciane rezonanse.

Taga Harmony TAV-806S

Kształt obudów został perfekcyjnie wykonany i zaokrąglony w górnej części pod kątem nie tylko wspaniałego i nowoczesnego wyglądu, ale głównie po to, żeby obniżyć niepożądane wibracje, rozproszenia lub turbulencje, które mogłyby mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku.

Materiał akustycznie wytłumiający wykorzystany w środku obudów eliminuje problem wewnętrznych fal stojących, a porty bassreflex zostały unikalnie zaprojektowane w celu zredukowania zniekształceń do minimum.

Przetwornik wysokotonowy

1” (25 mm) głośnik wysokotonowy z ultra lekką jedwabną kopułką gwarantuje detaliczną, neutralną i szczegółową prezentację wysokich częstotliwości. Powiększony magnes (Φ70), chłodzenie ferrofluidem i trwała cewka typu flat-wire wytrzymują duże moce wejściowe.

TWG – Taga WaveGuide 

Konstrukcja panelu przedniego głośnika wysokotonowego - wykonana w kształcie tuby wraz z wklęsłymi otworkami pełni rolę dyfuzora, który pomaga w równym i szerokim rozpraszaniu dźwięku zarówno na osi głośnika, jak i poza nią.

Metalowa, siatkowana maskownica kopułki o niskiej dyfrakcji dodatkowo poprawia pasmo przenoszenia poza główną osią.

Kolumny surround

Przetwornik średnio-niskotonowy

Sztywna i bardzo lekka konstrukcja mleczno-białej papierowej membrany z elastycznym gumowym zawieszeniem pozwala poruszać się bardzo szybko i z dużą częstotliwością. Wszystko to zapewnia bardzo bogaty, przestronny, wysokiej klasy dźwięk średnich częstotliwości oraz precyzyjny, głęboki i szczegółowy bas w głośniku średnio-niskotonowym. Masywna cewka wraz z powiększonym magnesem znoszą wysokie temperatury i moce wejściowe.

Porty bassreflex

Nisko-szumowe i ultra-szybkie porty basu wykorzystują dyfuzory zwiększające dyspersję niskich częstotliwości.

Zwrotnice

Wysokiej jakości zwrotnice, z precyzyjnie wyselekcjonowanymi elementami o niskiej tolerancji gwarantują najlepszą neutralność, wytrzymałość termiczną i trwałość.

Wewnętrzne okablowanie

TAGA Harmony wykorzystuje wysokiej jakości wewnętrzne okablowanie połączeniowe pomiędzy zwrotnicami a przetwornikami, co gwarantuje, że wchodzący sygnał z amplitunera lub wzmacniacza nie zatraci żadnych ważnych informacji na swojej drodze do głośników.

Terminale głośnikowe

Wszystkie kolumny (włączając w to głośnik centralny i surround) wykorzystują wysokiej jakości zakręcane, pozłacane terminale akceptujące przewody o przekroju do 10AWG oraz większość popularnych typów złączek (w tym bananowe). Zestawy podłogowe umożliwiają połączenie bi-wiring, co pozwala uzyskać jeszcze lepszą dyspersję, przestrzenność, precyzję i lokalizację dźwięku.

Kolumny podstawkoweKolumny podstawkowe

Specyfikacja:

- Typ / Konstrukcja: Kolumna surround

- 2-drożna, 2 przetworniki

- Obudowa TLIE

- Odcięcie zwrotnicy: 5kHz

- Moc: 20 - 120W (zalecana moc wzmacniacza)

- 90W RMS

- Pasmo przenoszenia: 53Hz - 25kHz

- Bassreflex: Tylny pojedynczy

- Impedancja: 6ohm

- Efektywność: 87dB

- Przetwornik wysokotonowy: 1 x 25 mm (1"), kopułka jedwabna, panel TWG

- Przetwornik średnio-niskotonowy: 1 x 133 mm (5.25"), membrana papierowa

- Funkcje / wyposażenie: Wieszak ścienny

- Wymiary (W x S x G): 30 x 18 x 18 cm

- Waga: 3.15 kg / szt.