• Producent: Cabasse
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

12 990,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Kolumny podstawkowe

Cabasse The Pearl jest unikatowym oraz jedynym w swoim rodzaju sieciowym głośnikiem, obsługującym dźwięk wysokiej rozdzielczości, będący rezultatem lat ekspertyz oraz użycia technologii zaczerpniętej ze słynnego modelu Sphere. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i wysokich właściwościach akustycznych, które wynikają z zastosowania nieporównywalnego potrójnego koaksjalnego przetwornika PEARL, spełnia on oczekiwania najbardziej wymagających audiofilów.

Szlachetne materiały

PEARL to przejaw francuskiego wzornictwa, unikalny, jednocześnie zgodny z estetyką charakterystyczną dla marki, odwołującą się do wartości, takich jak czystość i siła. Do budowy PEARL wykorzystano wysoce efektywne materiały, takie jak włókno węglowe, włókno szklane, aluminium, a całość wykończono na metaliczny czarny lub perłowy biały kolor z użyciem nie mniej niż 6 warstw lakieru.

Czystość dźwięku

Wyjątkowy 25 cm przetwornik o 30 mm liniowym wychyleniu zapewnia najwyższą spotykaną dynamikę, a co za tym idzie spektakularne rezultaty podczas odtwarzania dźwięku. Opatentowana potrójna koaksjalna konfiguracja przetworników nisko, średnio i wysokotonowego przekłada się na mniejszą objętość, wyższą efektywność i odpowiednią charakterystykę w 360°. Nadmiernie rozwinięty rozpraszacz ciepła zapewnia optymalny zakres dynamiki dźwięku z minimalnymi zniekształceniami przy wysokich poziomach głośności. Nowy koaksjalny głośnik średnio-wysokotonowy z opatentowanymi podzespołami układu magnetycznego.

Strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości i multiroom

PEARL łatwo integruje się z systemem multi-room Cabasse StreamCONTROL, wspiera wszystkie popularne formaty plików od MP3 po pliki wysokiej rozdzielczości i umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku z każdego źródła podłączonego do głośnika (czy to przewodowo, jak gramofon i telewizor czy bezprzewodowo - telefon, tablet) do innego urządzenia w dowolnym miejscu domu.

Programowalny pilot

Ergonomiczny pilot zdalnego sterowania przekłada się na łatwość użytkowanie PEARL bez konieczności używania aplikacji na urządzenia mobilne StreamCONTROL. Pilot działa z wykorzystaniem technologii Bluetooth i umożliwia regulację głośności (poprzez obrót pierścienia), wybór źródła, odtwarzanie i wstrzymanie odtwarzania oraz wybór stacji radiowej.

Nieprzeciętna stereofonia

Dwa głośniki PEARL pozwalają stworzyć niezrównany spektakl stereofoniczny i odsłuch dźwięku ze źródeł cyfrowych jak i z płyty gramofonowej. Integrację w każdym wnętrzu ułatwiają podstawki lub uchwyty ścienne. Z dwoma głośnikami PEARL muzyka nabiera nowego wymiaru.

Sterowanie głosem

Oprócz programowalnego pilota i aplikacji StreamCONTROL użytkownicy mogą w łatwy sposób sterować głośnikiem PEARL przy pomocy asystenta głosowego Google.

Cabasse The Pearl

Specyfikacja:

- Moc: 300/300/1000 W RMS
- Funkcje sieciowe: DLNA, WPS, vTuner, Deezer, Spotify, Tidal, Qobuz
- Wejścia: Bluetooth AptX, WLAN/LAN, USB, Optical S/PDIF, Analog RCA
- Pasmo Przenoszenia: 14 – 27 000 Hz
- Obsługiwane formaty plików: WMA, PCM, WAV, AIFF, AIFC, ALAC, FLAC, MP3, 24 / 192 768kHz / 32 bits DAC
- Aplikacja mobilna: IOS i Android
- Wymiary: 326 x 327 x 323 mm
- Masa: 18 kg