• Producent: Opera
  • Minimalna ilość zamówienia: 2
Cena za sztukę:

22 499,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 2 sztuki.

Opera Callas Diva 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Kolumna podłogowa

Kolumna podłogowa

Nowy model Callas Diva to trójdrożna kolumna podłogowa, która zastępuje poprzedni model o tej samej nazwie. Została ona gruntownie przeprojektowana. Wydajność nowej wersji Callas Diva jest na poziomie modelu Grand Callas, ale ze znaczną redukcją objętości, dzięki czemu można ją łatwo wykorzystać również w mniejszych pomieszczeniach.

Nowy model Callas Diva to trójdrożna kolumna podłogowa, która zastępuje poprzedni model o tej samej nazwie. Została ona gruntownie przeprojektowana. Wydajność nowej wersji Callas Diva jest na poziomie modelu Grand Callas, ale ze znaczną redukcją objętości, dzięki czemu można ją łatwo wykorzystać również w mniejszych pomieszczeniach.

Opera Callas Diva

Nowy model Callas Diva to trójdrożna kolumna podłogowa, która zastępuje poprzedni model o tej samej nazwie. Została ona gruntownie przeprojektowana. Wydajność nowej wersji Callas Diva jest na poziomie modelu Grand Callas, ale ze znaczną redukcją objętości, dzięki czemu można ją łatwo wykorzystać również w mniejszych pomieszczeniach. Niskopasmowa konstrukcja reflex wykorzystuje jeden 8-calowy głośnik niskotonowy o dużym skoku membrany, podczas gdy średnie/wysokie zakresy reprodukowane są przez 7-calowy głośnik średnich zakresów z wyżarzonego polipropylenu oraz1-calowy głośnik wysokotonowy Scanspeak 9700. Dyfuzor jest uzupełniony systemem promieniowania wstecznego, który wykorzystuje dwa głośniki wysokotonowe skonfigurowane jako "naturalny dipol". Staraliśmy się w oczywisty sposób zachować wszystkie najlepsze cechy modelu Grand Callas 2014, aby zaoferować kolumnę o kompletnym dźwięku wysokiej jakości, a jednocześnie elastyczną, którą łatwo można dostosować do otoczenia, a wszystko to w obudowie o interesującej estetyce, przy zachowaniu wyjątkowo korzystnego stosunku ceny do jakości. System promieniowania tylnego wykorzystuje dwa głośniki wysokotonowe podłączone jako naturalny dipol. Wydajność dipola jest praktycznie nie do odróżnienia od trioli użytej w poprzednich Grand Callas. Promieniowanie tylne zasila odbite pole, bez zakłócania dźwięku bezpośredniego, przy zachowaniu dokładności reakcji transjentowej. Promieniowanie tylne równoważy siłę reakcji i zwiększa "blask", który wynika z jakości percepcji dźwiękowych detali. Poprawienie postrzegania szczegółów oznacza poprawę postrzegania "przestrzeni" Panel przedni obudowy nowej kolumny Callas Diva został tak ukształtowany, aby umożliwiał odsłuch w pobliżu kolumny (z słuchaczem nawet około półtora metra od niej) i sprawia, że głośnik jest bardzo elastyczny i dostosowuje się do różnych sytuacji (np. takich miejsc, w których czas pogłosu nie jest szczególnie niski). Inną cechą, która zwiększa elastyczność tej kolumny, jest możliwość modyfikowania reakcji niskich częstotliwości (zamykanie portu Reflex). Kolumna Callas Diva 2016 tworzy scenę dźwiękową, która rozszerza się w trzech wymiarach z doskonałą reakcją impulsową oraz mocą, dynamiką i rozszerzeniem niskich częstotliwościach.

Opera Callas Diva

Specyfikacja:

- Moc ciągła: 240 W

- Moc szczytowa: 500 W

- Skuteczność: 90dB/2.83 Volt/1 metr

- Zalecana moc wzmacniacza: Starting from 10 Watt RMS W

- Impedancja: 4 ohm (Zmin >3.2 ohm) Ω

- Pasmo przenoszenia: 30-25000 Hz

- Typ zwrotnicy: 12dB/oktawę dla niskotonowego 

- 12db/oktawę dla średniotonowego 

- 12dB/oktawę dla frontowych wysokotonowych 

- 12dB/oktawę dla tylnych wysokotonowych

- Częstotliwość podziału zwrotnicy: 200Hz i 2000Hz

- Głośnik wysokotonowy: 1 x 1” wysokotonowy Scanspeak 9700 bez ferrofluidu, dwie komory dekompresyjne

- Głośnik wysokotonowy tylny: 2 x1” wysokotonowe zamontowane jako naturalny dipol

- Głośnik średniotonowy: 1 x 7” średniotonowy z polipropylenu z korektorem fazy

- Gł. niskotonowy: 1 x 8” niskotonowy z długą cewką

- Rodzaj: Podłogowy Bass Reflex z dodatkowymi głośnikami wysokotonowymi na tylnej ściance (dipol)

- Typ obudowy: Bass reflex

- Wymiary (S x W x G): 370 x 1160 x 535 mm

- Waga: 65,00 kg