• Producent: Stellar
  • Minimalna ilość zamówienia: metr bieżący
Cena za sztukę:

29,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Stellar Norma

Przewód instalacyjny

Stellar Norma to kabel, który powstał we współpracy z naszymi instalatorami, mający za zadanie spełnić jak najlepiej zadania stawiane przed przewodami tego typu na instalacjach. Tutaj istotnym czynnikiem dla nas było stworzenie podwójnej izolacji, czyli zarówno każdej żyły, jak i dodatkowo zaprojektowaliśmy główną izolację, która ma chronić przewód przed przetarciem i w efekcie zwarciem. Jej giętkość również powoduje, że łatwiej jest go umieścić zarówno w korytach kablowych, przepustach, jak i miejscach załamań (łatwo poradzić sobie w newralgicznych punktach, kiedy prowadzimy okablowanie w istniejącej już infrastrukturze).

Stellar Norma

Przekrój 1,5 mm pozwala na bezproblemowe łączenie głośników na odległości do 150m bez obaw, że będziemy mieli problem z wyłączającym się amplitunerem.

Konstrukcja to klasyczna linka, wykonana z miedzi beztlenowej o czystości 5N, dzięki czemu zyskujemy świetną jakość i nie musimy się obawiać o szybkie utlenianie się końcówek i obcinanie ich co kilka miesięcy, aby zachować odpowiedni kontakt i przewodność.

Specyfikacja:

- Miedź beztlenowa OFC

- Podwójna izolacja

- 2 żyły z przewodnikami o średnicy AWG17

- Cena dotyczy 1m przewodu