• Producent: Audiovector
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

3 000,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Uziemiający przewód dedykowany

Uziemiający przewód dedykowany do kolumn Audiovector Arreté

Unikalna koncepcja Audiovector, która eliminuje wywołane ruchem zniekształcenia między jednostkami napędowymi i zwiększa kontrolę, rozdzielczość i mikro dynamikę.

Zniekształcenie między koszykami magnezowymi jednostek napędowych jest kierowane przez nowy i oddzielny obwód uziemiający. Obwód łączy się z głośnika do zacisku uziemienia dystrybutora energii za pośrednictwem złącza Schuko w naszym kablu Freedom.

Równoważąc i filtrując napięcia w dedykowanym obwodzie Freedom, uzyskujemy czystszy, dokładniejszy, szczegółowy i bogaty dźwięk.

Audiovector Zero Compression Freedom Concept

Kabel Freedom to audiofilski kabel Audiovector wykonany ręcznie w naszej fabryce w Kopenhadze w Danii. W naszym kablu używamy tylko najlepszej poddanej obróbce kriogenicznej miedzi 7-cio centymetrowej. Wszystkie części są opracowywane i produkowane na miejscu. Należy pamiętać, że do głośników nie dociera prąd. Podłączony jest tylko sygnał uziemienia z bocznych styków wtyczki Schuko. Freedom działa tylko wtedy, gdy kabel jest podłączony.

Ta koncepcja jest rozwijana od ponad czterech lat i z dumą możemy wreszcie zaprezentować tę kontrowersyjną i rewolucyjną technologię uziemienia. Ta funkcja jest dostępna wyłącznie w naszych głośnikach Arreté.