• Producent: Audiovector
  • Minimalna ilość zamówienia: komplet
Cena za sztukę:

11 490,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Kable głośnikowe

Marzenia się spełniają

Tworzenie kabli głośnikowych jest sporym wyzwaniem. Audiovector miał bardzo dobry pomysł i rozpoczął żmudny proces tworzenia kabli głośnikowych. W wyniku tych prac otrzymali oni serię Zero Compression Cables.

Czysta miedź i ekranowanie

Producent wiedział od początku, że chce korzystać z wyjątkowo czystej miedzi. Wiedział także, że nie chce stworzyć kabli, które mogłyby osłabić dynamikę ich głośników - wręcz przeciwnie. Poza tym mieli wrażenie, że większość kabli nie oddaje w pełni możliwości głośników, ograniczały je, zamiast pozwolić eksplodować dźwiękom z głośników bez żadnych zahamowań.

Budowa asymetryczna

Producent uznał także, że niezwykle istotne jest, aby stosować kable o takich samych formułach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz głośników. Oznacza to dla nas taką samą czystość miedzi, określoną liczbę żył w przewodzie, a także ich grubość.

Kable głośnikowe

Kabel głośnikowy Audiovector ZERO Compression Avantgarde posiada asymetryczną budowę i jest quasi ekranowany. Dzięki obróbce kriogenicznej uzyskuje imponujące wyniki pod względem dynamiki i budowy sceny dźwiękowej. Przewody z serii Avantgarde są chronione przed wpływem zakłóceń z bliskiego otoczenia, co ogranicza zniekształcenia do minimum.