• Producent: Dali
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

1 799,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Głośnik Bluetooth

Przenośny głośnik Bluetooth

DALI KATCH to głośnik Bluetooth zasilany akumulatorowo. Jest on zamknięty w elegancką, solidną i zaokrągloną obudowę, oraz posiada specjalnie zaprojektowane przetworniki, które dostarczają sygnał audio bezpośrednio z wbudowanego wzmacniacza cyfrowego. Urządzenie łączy się w prosty sposób przez Bluetooth oraz posiada dodatkową możliwość poprawienia jakości audio dzięki Apt-X, jeśli jest on obsługiwany przez urządzenie źródłowe.

Połączenie

Połącz się z łatwością - Dziel się muzyką szybko i bezproblemowo dzięki Bluetooth 4.0 Apt-X i NFC. DALI KATCH obsługuje również urządzenia analogowe poprzez wejście mini-jack. Wiedząc, że jest to urządzenie idealne do podróżowania, zaopatrzyliśmy je w dodatkową funkcję ładowania urządzeń mobilnych przez USB, która dostarczy energii do Twojego telefonu lub tabletu - docenisz tą funkcję w drodze.

Dźwięk

Oszałamiający nowy KATCH, wyznaczając nowe standardy w przenośnym audio, jest najlepszym przykładem zaawansowanej technologii cyfrowej DALI i doskonałości projektowej. Łącząc oba te elementy, jest to elegancki, kompaktowy głośnik, który zapewnia zdumiewająco bogaty i szczegółowy dźwięk. Podwójne przetworniki zapewniają najwyższej klasy dźwięk, zasilany wzmacniaczem klasy D o mocy 2 x 25 W.

Przygotowany na każde warunki

Słuchaj dłużej- Idealnie zrównoważony dźwięk, który utrzymuje się do 24 godzin dzięki wydajnemu akumulatorowi lit-Ion 2600 mAh. Wybierz i graj - Słuchaj muzyki w dowolnym miejscu dzięki wytrzymałej konstrukcji KATCH i eleganckiemu skórzanemu paskowi do noszenia. Wiemy, że twój głośnik, to twój styl - Wyraź siebie dzięki oszałamiającym kolorom.

Dali Katch

Specyfikacja:

- Bluetooth 4.0 Apt-X

- 2x 25W RMS - wzmacniacz klasy D

- 2x 3,5" aluminiowe woofery

- 2x 21mm tweetery z miękką kopułką

- obudowa z tłoczonego aluminium z frontem z ABS i PC

- parowanie NFC

- wejście mini-jack 3,5 mm

- wbudowany akumulator 2600 mAh

- możliwość ładowania telefonu przez USB

- wymiary produktu: 269 x 47 x 138 mm

- waga netto: 1,10 kg

- ilość minimalna: 1 szt.