• Producent: REL
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

1 190,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Nadajnik bezprzewodowy

ARROW Wireless System

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów ceniony producent wysokiej klasy subwooferów – REL Acoustics stworzył nowoczesny bezprzewodowy nadajnik Arrow Wireless. Jest to urządzenie nowej generacji, które pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki lub ścieżki dźwiękowej oglądanego filmu z zachowaniem najwyższej jakości brzmienia. System ten przeznaczony jest do subwooferów T5i, T7i oraz T9i.

Wysokiej jakości dźwięk

Arrow Wireless korzysta z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które doskonale sprawdziły się w poprzednim systemie bezprzewodowym marki REL Acoustics, LongBow. Podobnie poprzednika, nadajnik dostarcza nieskazitelnie czyste i wyjątkowo mocne basowe brzmienie. Często użytkownicy sprzętu stereo obawiają się, że odtwarzanie muzyki z wykorzystaniem łączności bezprzewodowej negatywnie wpłynie na poziom reprodukcji. Wybierając systemy brytyjskiego producenta, każdy odbiorca może być pewien, że emitowany przez jego subwoofer dźwięk nie straci nic ze wspaniałej, wiernej i naturalnej barwy.

Bezprzewodowa łączność nowej generacji

Arrow Wireless to urządzenie, w którym zastosowano metodę zerowej kompresji. Dzięki temu możliwe stało się uzyskanie szybkiego, pozbawionego znacznych opóźnień basowego brzmienia, o wysokim stopniu szczegółowości oraz głębi, która zadowoli nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zdeklasowanie klasycznych technologii Bluetooth i Wi-Fi to nie jedyny sukces twórców modelu Arrow Wireless. W konstrukcji urządzenia zastosowano technologię LSI, czyli układy scalone na dużą skalę, która pozwoliła na zmniejszenie kosztów systemu o około 30%, przy zachowaniu zadowalającej wydajności urządzenia.

REL Arrow Wireless System

Specyfikacja:

- Złącza wejściowe: Wysoki poziom Neutrik Speakon, pojedynczy przedwzmacniacz LFE

- Zasięg: do 15,2m

- Zużycie prądu: 600 mW

- Wymiary nadajnika: 130 x 89 x 82,5 mm

- Wymiary odbiornika: 51 x 76 x 13 mm

- Uwagi: przeznaczony do subwooferów T5i, T7i oraz T9i