Cena za sztukę:

469,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Cambridge Audio BT100

Odbiornik bezprzewodowy Bluetooth

Zamień swój smartfon, tablet lub komputer w bezprzewodowe urządzenie hi-fi. Podłączając BT100, nowy odbiornik Bluetooth, do dowolnego, kompatybilnego z nim produktu Cambridge Audio będziesz mógł streamować bezprzewodowo muzykę ze swojego iPhone'a, smartfona, iPada, tabletu, laptopa lub dowolnego innego urządzenia z Bluetoothem do swojego systemu audio.

Odtwarzanie ze smartfona lub tabletu

Jeśli Twój smartfon lub tablet obsługuje kodek aptX, BT100 znakomicie się z nim porozumie. AptX, dostępny w coraz większej liczbie produktów mobilnych, a także w komputerach przenośnych MacBook i stacjonarnych Apple, umożliwia bezprzewodowy przesył sygnału audio o znacząco wyższej jakości niż przez standardowe łącze Bluetooth. Momentalnie zauważysz wyższą dynamikę, głębszy bas i krystalicznie czyste wysokie tony.

Odbiornik bezprzewodowy

Znakomite brzmienie

Praca standardowego kodeka Bluetooth (SBC) zależy od wielu zmiennych i słabości rzutujących na dźwięk. Miłośnikom muzyki wiadome jest, że prowadzi to do redukcji dynamiki, głuchego dźwięku i zgaszenia wysokich tonów. W przeciwieństwie do niego kodek aptX zawsze działa na tym samym poziomie i gwarantuje zawsze takie samo, znakomite brzmienie podczas transmisji bezprzewodowej przez łącze Bluetooth. Dzięki jakości dźwięku niemal dorównującemu płycie CD dostajemy wyższą dynamikę i niewiarygodną ilość detali z naszych ulubionych utworów muzycznych.