• Producent: Pro-Ject
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

1 890,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Pro-Ject CV-E

Myjka płyt winylowych

VC-E to kompaktowa i bardzo przystępna cenowo myjka do czyszczenia płyt. Aluminiowa powierzchnia VC-E jest w stanie wytrzymać nadmierny wyciek płynu bez narażania urządzenia. VC-E jest mocną myjką potrafiącą czyścić płyty w zaledwie jednym lub dwóch obrotach. Najlepsze wyniki osiąga się przy jednym obrocie do przodu, a następnie do tyłu. Dzięki temu efekt jest superszybki, w ciągu 2 sekund na obrót, czyli około 3 razy szybciej niż porównywalne maszyny czyszczące. Rezultatem jest znacznie szybszy i bardziej efektywny proces czyszczenia.

Pro-Ject VC-E

Zacisk uszczelnia płytę w uchwycie, chroniąc tym samym przed płynem czyszczącym i zapobiega uszkodzeniu etykiety. Solidne metalowe ramię jest łatwe w użyciu, stabilne mechanicznie i skupia całą siłę ssącą bezpośrednio na powierzchni płyty. Nasz ekologiczny i bezalkoholowy koncentrat do czyszczenia winylu Wash-IT oferuje bardzo dobre wyniki czyszczenia i zmniejsza ładunki elektrostatyczne, dzięki czemu znacznie zmniejsza się zużycie płyt i wkładki. Jeśli szukasz kompaktowej i niedrogiej maszyny do czyszczenia płyt, VC-E jest zdecydowanie Twoim wyborem.

Maszyna czyszcząca

Specyfikacja:

- Szybkość czyszczenia 30 obr./min

- Dołączone akcesoria: Szczotka, ramię próżniowe, samoprzylepny pasek na ramię, plastikowy zacisk, Wash It (100 ml), kabel zasilający

- Wymiary (szer. X wys. X gł.) 310 x 266 x 210 mm

- Waga 6,5 ​​kg