Regulamin akcji “Kupuj bez VAT”

1. Niniejszy regulamin (dalej „Regulamin”) określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja (dalej „Promocja”) pod nazwą ‘Kupuj bez VAT”

2. Organizatorem akcji jest S4Home, z siedzibą w Oświęcim,  32-600, Legionów 68, właściciel sklepu internetowego www.s4home.pl

3. Promocja odbywa się w sklepie internetowym znajdującym się pod adresem www.s4home.pl, jak również w sklepie stacjonarnym w Oświęcimiu, ul Nowa 25.

4. Promocja trwa od 1 lipca  2017 do 31 lipca 2017 do godz. 23:59.

5. W okresie trwania Promocji Organizator przyznaje klientowi rabat gotówkowy w wysokości wartości podatku VAT dla  wartości zakupów.

6. Rabat przyznawany jest wyłącznie dla grupy towarowej Kolumny, przy zakupie 1 szt kolumny w przypadku kolumn centralnych oraz subwooferów, lub pary kolumn w przypadku kolumn podłogowych i podstawkowych. Minimalna kwota zakupu to 3000,00zł za parę (kolumny podłogowe i podstawkowe) lub sztukę (subwoofery oraz kolumny centralne)

7. W celu realizacji kupon “–23% vat” należy wprowadzić w pole Kod kuponu w zakładce Koszyk

8. Wartość kwoty za towar po rabacie liczona jest ze wzoru:

Wartość po rabacie= wartość przed rabatem/1,23

9. Organizator zastrzega sobie prawo do kontroli wartości naliczonego rabatu oraz jego korekty w przypadku błędnego naliczenia rabatu przez system.

10. Klient może korzystać z Promocji wielokrotnie w trakcie jej trwania.

11. Liczba produktów objętych Promocją jest limitowana.

12. Promocja dotyczy zamówień składanych w okresie promocji

13. Realizacja zamówienia może przesunąć się poza  czas trwania promocji w przypadku opóźnienia w dostawie towaru.

14. Promocja nie łączy się z innymi promocjami ani rabatami w tym towarem wystawionym w zakładce Wyprzedaż ekspozycji.

15. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany niniejszego regulaminu Promocji w tym czasu jej trwania, bez podania przyczyny.