• Producent: HiFiMan
  • Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena za sztukę:

26 695,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

HiFiMan HE-R10P 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

HiFiMan HE-R10P

Audiofilskie słuchawki planarne

Model HE-R10P to flagowe słuchawki zamknięte planarne z membraną wykonaną w nanotechnologii. W planarnych słuchawkach HE-R10P zastosowano sprawdzoną, topową technologię Topology Diaphragm, do którego inspiracją była praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMAN. Staranne uformowanie struktury na powierzchni nanocienkiej membrany pozwala otrzymać parametry akustyczne nieosiągalne standardowymi metodami. Uzyskujemy dźwięk precyzyjny i detaliczny, a jednocześnie – nadal jest to brzmienie naturalne i nieagresywne. 

HE-R10P łączy w sobie doskonałe parametry techniczne, wysoki poziom muzykalności i piękny design.

Król jest tylko jeden

HiFiMAN budował swoją pozycję producenta najlepszych na świecie słuchawek planarnych przez ostatnią dekadę. Wśród wysoko cenionych magnetostatycznych modeli warto wymienić HE400SE, HE1000 i HE1000SE, Sundara i Susvara, a także bezprzewodowy model Deva Pro. W najnowszej serii HE-R10 HiFiMAN proponuje natomiast dwa modele o konstrukcji zamkniętej: HE-R10D (dynamiczne) i HE-R10P (planarne). 

Wewnątrz HE-R10P znajdziemy sprawdzoną, topową technologię Topology Diaphragm. Inspiracją była praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMAN. Poprzez staranne kontrolowanie struktury powierzchni membrany otrzymujemy parametry akustyczne nieosiągalne standardowymi metodami.

Akustycznie niewidzialne magnesy, czyli technologia Stealth Magnets

Po obu stronach membrany umieszczono akustycznie "niewidzialne" magnesy, czyli Stealth Magnets, których unikalny kształt zapewnia bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana technologia Stealth Magnets firmy HIFIMAN radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych, czyli ich rozproszenie, które pogarszają jakość dźwięku docierającego do naszych uszu. 

Dodatkowo, umieszczenie płaskiego przetwornika wewnątrz dużej, drewnianej muszli wykonanej z litego drewna wiśniowego zapewnia bezprecedensową przestrzeń i „oddech”. Dzięki temu HE-R10P dostarcza ciepły, przewiewny dźwięk z doskonałą klarownością, głębokim basem i wyjątkowo przestronną sceną dźwiękowej.

Komfort, design i izolacja

Słuchawki HE-R10P zaprojektowano z myślą o luksusie wewnątrz i na zewnątrz. Dostarczają przyjemności w odsłuchu, słuchaniu i oglądaniu. W bardziej płaskich obudowach zamkniętych dźwięk emitowany jest bezpośrednio z boku głowy. Obudowa R10P jest wewnątrz pusta i przez to tworzy komorę, w której dźwięk rezonuje w sposób dopasowany do kształtu ucha. 

Miękkie pady, obszyte na zewnątrz wysokiej jakości jagnięcą skórą, wykonano z pianki zapamiętującej kształt i ustawiono pod kątem, który zapewnia najlepsze możliwe dopasowanie do anatomii ucha zewnętrznego oraz izolację od dźwięków z zewnątrz.

HiFiMan HE-R10P

O wygodę dba także wytrzymały pałąk, który doskonale radzi sobie z równomiernym rozłożeniem ciężaru na głowie. Do wykonania muszli wykorzystano precyzyjną technologią CNC oraz aluminium klasy lotniczej, a staranne dobranie wzorów słoi podkreśla ich artystyczny design. 

HE-R10P zawierają niezwykle wydajne planarne przetworniki magnetyczne i mogą być łatwo napędzane zarówno przez przenośny odtwarzacz, jak i stacjonarne wzmacniacze słuchawkowe.

Akcesoria

Słuchawki HiFiMAN HE-R10P otrzymujemy w pokaźnej walizce, która przypomina skrzynię ze skarbami. Aby zapewnić kompatybilność z najszerszym zakresem źródeł, do słuchawek dołączono trzy wysokiej jakości kable z monokrystalicznej miedzi w czarnym, nylonowym oplocie: z wtykiem 3,5 mm (1,5m), z wtykiem 6,35 mm (3m) oraz  zbalansowany kabel z gniazdem XLR (3m).  

Pojedyncze gniazdo TRSS 3.5mm osadzone w dolnej części lewej muszli pozwala szybko i bezproblemowo przepiąć kable.

Słuchawki wyposażone są w gniazdo 3,5mm w dolnej części lewej muszli, do którego można podłączyć jeden z dołączonych w zestawie kabli.

Audiofilskie słuchawki planarne

Specyfikacja:

- Przetworniki: Magnetostatyczne (wstęgowe)

- Obudowa: Zamknięte

- Impedancja: 30 Ohm

- Skuteczność: 100dB

- Pasmo przenoszenia: 10Hz - 60kHz

- Złącze słuchawkowe: 3.5mm mini jack, 6.3mm duży jack, XLR, 3.5mm gniazdo mini Jack zbalansowane

- Asymetryczny kabel: TAK

- Typ wtyku: Prosty

- Regulacja głośności: NIE

- Mikrofon: NIE

- Etui ochronne: TAK

- Redukcja szumów: NIE

- Obrotowa słuchawka: NIE

- Przewód do słuchawki: Lewa

- Składane: NIE

- 3 kable z różnymi wtykami(mini jack 3.5mm, jack 6.35mm i XLR)

- membrana o grubości 1 nanometra - 0.000001mm

- nanometer-thick diaphragm

- zaawansowana konstrukcja przetwornika

- ultrakomfortowa konstrukcja pałąka

- Waga bez kabla: 460g