WYBRANE REALIZACJE:

 1. Mieszkanie, Kraków
  Instalacja obejmowała dystrybucję sygnału audio systemem multiroom do czterech pomieszczeń (salon, kuchnia, dwie łazienki) oraz instalację pełnego systemu kina domowego 5.1 w salonie. Sterowanie w strefach mulitroom oparte zostało o urządzenia mobilne (smartfony), do sterowania systemem kina zastosowano pilot uniwersalny.
 2. Mieszkanie, Oświęcim
  Instalacja obejmowała dystrybucję sygnału audio-video do dwóch pomieszczeń (salon, kuchnia), sygnału audio do trzeciego pomieszczenia (sypialnia) oraz instalację pełnego systemu kina domowego w salonie. Do sterowania wykorzystano dwa piloty uniwersalne z ekranem dotykowym oraz smartfon.  Dodatkowo w jednym z pomieszczeń zainstalowano sterownie pięcioma obwodami oświetlenia.
 3. Dom jednorodzinny, Kępno
  Projekt instalacji mulitroom obejmował trzy niezależne strefy, na które składały się: salon z systemem nagłośnienia w trybie dźwięku przestrzennego 5.1 oraz dwie dodatkowe strefy stereo.
 4. Mieszkanie, Kraków
  Projekt kina domowego w salonie wykonano w oparciu o system nagłośnienia 5.1 oraz projektor 3D. Sterowanie w oparciu o smartfon z aplikacją dostarczoną przed producenta sprzętu.
 5. Dom jednorodzinny, Kraków
  Projekt i montaż systemu stereo opartego o amplituner 7.2 . Przygotowanie okablowania pod pozostałe głośniki systemu dźwięku przestrzennego