Obsługa inwestycji

S4Home to osoby, które łączą w sobie pasję do muzyki, architektury, oraz nowych technologii, co pozwala na tworzenie systemów odwzorowujących oczekiwania konkretnego klienta, dlatego każda realizacja jest inna i odpowiada charakterowi nie tylko pomieszczenia, ale także mieszkańców. Pomaga nam w tym długoletnie doświadczenie w branży, setki wykonanych projektów, oraz bazowanie na sprawdzonych rozwiązaniach najlepszych producentów światowych marek. Jeżeli chcesz się przekonać w jaki sposób działamy, zapraszamy do odwiedzin naszego biura projektowego i salonu audio video, lub umów się z nami na wizytę na inwestycji a wspólnie wybierzemy coś co będzie służyło i umilało Ci każdy dzień. 

W przypadku realizacji tego typu zadań bazujemy w dwóch wariantach:

Inwestycje rezydencjonalne

Rozwiązania rezydencjonalne

Dom, mieszkanie, czy rezydencja to nasz azyl, w którym odpoczywamy, relaksujemy się i przede wszystkim spędzamy sporą część naszego życia, dlatego podczas planowania inwestycji warto zadbać o odpowiednie instalacje, czy zaprojektowanie systemów towarzyszących jak np. smart home. Decydując się na nas zadbamy o Twoją inwestycję od projektu, aż po klucz zapewniając Ci:

bezpieczeństwo – projektujemy montujemy, oraz okablowujemy systemy monitoringu wizyjnego, alarmowe, sterowanie roletami, okablowanie sieci internetowej, antenowej i automatyki domowej, czy nawet elektrycznej 

relaks – projektujemy, oraz wykonujemy nagłośnienia typu multiroom dające nam możliwość odtwarzania muzyki towarzyszącej i nie tylko, w kilku pomieszczeniach indywidualnie bądź też grupowo, aż po cały dom. W tym segmencie znajdziesz również u nas systemy stereofoniczne klasy hi-end, gramofony itd.

rozrywkę – jesteśmy w stanie dla Ciebie przygotować i wykonać systemy audio-video włącznie z instalacjami zawierającymi odbiorniki telewizyjne, projektory, zestawy kinowe, oraz jeżeli wydzielasz specjalne pomieszczenie dedykowane do tego celu, również zajmujemy się projektami prywatnych sal kinowych, w których również możemy zadbać o akustykę tegoż pomieszczenia 

zmniejszenie rachunków – za pomocą instalacji typu smart home, to system sterowania za Ciebie będzie zarządzał domem w taki sposób, aby zaoszczędzić i ułatwić Ci pobyt w domu wykonując szereg operacji automatycznie według Twoich założeń, które wspólnie ustalimy podczas spotkania

Rozwiązania komercyjne

W tym przypadku najważniejsze aspekty to funkcjonalność, prostota użytkowania i niezawodność, sprawiająca że wprowadzisz swoją firmę w nową erę. W aspekcie instalacji komercyjnych (dla biznesu, czy też instytucji publicznych) jesteśmy w stanie przygotować, oraz zrealizować dla Ciebie projekty w takich dziedzinach jak:

rozwiązania dla biur - z nami stworzysz systemy konferencyjne, które usprawnią Twoje spotkania, pozwolą w łatwy sposób zarządzać wszystkimi multimediami w trakcie ich trwania, skorzystać ze zdalnych połączeń, oraz pozwolić każdemu z uczestników spotkania na wyświetlanie treści, które aktualnie omawiacie na swoim wydzielonym, dedykowanym ekranie. Oprócz tego, jeżeli potrzebujesz systemu rezerwacji sal, zadbać o bezpieczeństwo swoich danych, również jest to w zakresie naszych usług.

rozwiązania dla uczelni i placówek dydaktycznych – w tym kontekście zajmujemy się zarówno nagłośnieniem jak i dystrybucją obrazu, jak i dbaniem o multimedialność prowadzonych zajęć, włącznie z systemami za pomocą których będziesz mógł wysyłać pliki do każdego studenckiego pulpitu, jak i wykonać na koniec zajęć wszystkim test i otrzymać wyniki w łatwy i szybki sposób

Rozwiązania inwestycyjne

rozwiązania dla hoteli, barów, szpitali, galerii i restauracji – mamy doświadczenie również w wykonywaniu i projektowaniu systemów dedykowanych do dużych kubaturowo inwestycji, które potrzebują indywidualnych rozwiązań i są wyzwaniem projektowym. W tych miejscach nie tylko nagłośnienie, ale i systemy sterowania potrafią odgrywać ważną rolę, ponieważ automatyzacja niektórych procesów pozwala na zadbanie o atmosferę, czy też wywoływanie konkretnych scenariuszy w oparciu o priorytety. Galerie, restauracje, bary i hotele potrzebują nieco innych rozwiązań niż rozwiązania znane z typowych inwestycji domowych, ponieważ samo zaplanowanie nagłośnienia wygląda w zupełnie inny sposób. Umów się z nami na spotkanie, a pomożemy Ci przebrnąć przez ten proces i wspólnie ustalimy opcję najlepszą dla Ciebie

rozwiązania dla miejsc kultury, muzeów, kin itp. – w tych miejscach możemy zadbać o nowoczesność i interaktywność w formie mappingu 3D, a więc nanoszenia grafiki na obiekty wypukłe, elewacje, makiety, czy też specjalnie zaprojektowane specjalnie do tego celu ścianki. Dzięki temu możemy stworzyć wrażenie bycia częścią tych miejsc, czy też wystaw, a przy uzupełnieniu całości dźwiękiem pozwoli nam to na relaks i zapewni jeszcze lepszą atmosferę. 

Podsumowanie

Zakres instalacji jak i projekty jakie możemy dla Ciebie wykonać jest znacznie szerszy niż opisany powyżej, dlatego jeżeli nie odnalazłeś interesującego Cię rozwiązania skontaktuj się z nami, a ustalimy, czy będzie to możliwe. Bazujemy w dużej mierze na projekcie, aby każdy miał przejrzyście określony zakres w jakim się poruszamy. Jeżeli częściowo zlecasz nam wykonanie prac, a resztę wykonuje inna ekipa możemy również zająć się nadzorem, czy też zintegrowaniem wszystkich ekip.

W przypadku projektów akustycznych również robimy potrzebne obliczenia, oraz dobieramy elementy będące odpowiedzią na konkretne oczekiwania. Jeżeli planujesz skorzystać z naszych usług, to warto się z nami skontaktować na jak wcześniejszym etapie inwestycji, ponieważ wtedy będziemy w stanie łatwiej przejść przez proces projektowy do samej realizacji. 

Po spotkaniu i ustaleniu szczegółów otrzymasz od nas ofertę z wyszczególnionymi konkretnymi urządzeniami i spersonalizowaną wyceną inwestycji.