Dostępny produkt z innymi opcjami

Cena za sztukę:

6 499,00 zł

8 999,00 zł Zniżka 2 500,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 2 sztuki.

Historia zmian ceny
Audio Physic Classic 22 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Dostępny produkt z innymi opcjami

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Kolumna podłogowa

Podłogowe kolumny głośnikowe

Aspiracją AUDIO PHYSIC zawsze było oferowanie klientom najlepszych możliwych i najbardziej autentycznych doświadczeń muzycznych w ramach każdego gustu muzycznego oraz w każdym przedziale cenowym. W tym dążeniu osiągnęliśmy kolejny ważny kamień milowy z nowymi kolumnami Classic 22 i Classic 25. Łączą one w sobie tradycyjne zalety konstrukcji głośników z innowacyjnymi technologiami AUDIO PHYSIC i wyglądem klasycznej elegancji.

Wyszukana obudowa CLASSIC 22 wykonana jest z litej płyty MDF pokrytej okleiną z prawdziwego drewna i posiada liczne wewnętrzne struktury usztywniające, co skutkuje w efekcie bardzo sztywną konstrukcją. Głośnik wysokotonowy i średniotonowy dzielą większość dostępnej objętości wewnątrz obudowy, w której ukryty jest dodatkowy głośnik niskotonowy z własną, szczelnie zamkniętą przestrzenią, całkowicie niewidoczną z zewnątrz. W porównaniu do poprzednika, udanego modelu CLASSIC 20, głośnik niskotonowy zwiększył swoje rozmiary i mierzy teraz 8 cali średnicy, zapewniając znaczącą poprawę w zakresie niskich tonów. W dolnej części obudowy umieszczono otwór bass-reflex, otwierający się w kierunku cokołu głośnika, a więc jest również niewidoczny. Wypełnienia z zaawansowanej technologicznie pianki ceramicznej umieszczone przed otworem zapobiegają niepożądanym odgłosom dudnienia, typowym dla innych konstrukcji bass-reflex.

Audio Physic Classic 22

Wszystkie pozostałe przetworniki reprezentują najnowocześniejszą technikę zastosowaną w kolumnach linii CLASSIC. Przetwornik średniotonowy wykorzystuje unikalną konstrukcję AUDIO PHYSIC Dual Basket Design, membranę wykonaną z włókna szklanego oraz Phase Plug zamontowany bezpośrednio na silniku magnetycznym, aby pomóc w zarządzaniu ciepłem wewnątrz przetwornika. Dbałość o szczegóły, z jaką wykonano ten przetwornik jest szczególnie ważna, ponieważ ludzkie ucho jest bardzo wrażliwe w zakresie częstotliwości przez niego pokrywanych, ponieważ ten zakres odpowiada za czytelność ludzkiej mowy. Czystość i naturalność brzmienia tej jednostki napędowej są bezkonkurencyjne w tym przedziale cenowym.

Silnik magnetyczny głośnika wysokotonowego w Classic 22 jest również misternie wentylowany, dzięki czemu miękka kopułka wykonana przez niemiecką firmę specjalistyczną zawsze znajduje idealne warunki pracy, nawet przy dużym obciążeniu. Dzięki mocnemu silnikowi i niskiemu rezonansowi własnemu, głośnik wysokotonowy osiąga wzorową integralność sygnału daleko poza zakresem słyszalności. Niewielki element otaczający właściwą kopułkę zapewnia płynne przejście między średnimi i wysokimi częstotliwościami. Dzięki temu nawet poza tak zwanym sweet spotem będziesz mógł cieszyć się relaksującymi doznaniami muzycznymi.

Audio Physic Classic 22

Linia Classic

Pomimo, że linia Classic jest podstawową linią AUDIO PHYSIC'a, głośniki te budowane są z taką samą dbałością o szczegóły, jaką w modelach z linii REFERENCE. Na przykład, przetworniki w Classic 22 nie są przykręcone bezpośrednio do obudowy, zamiast tego są zamontowane za pomocą neoprenowych kołków, aby uniknąć przenoszenia mikrodrgań z przetwornika na obudowę i odwrotnie. Ponadto, solidny aluminiowy terminal z tyłu wyposażony jest w zaawansowane zaciski biegunowe z doskonałej linii produktów nextgen™ firmy WBT. Szeroko zakrojone testy odsłuchowe wykazały, że zaciski te, produkowane przez wiodącą w branży niemiecką firmę, są znacznie lepsze sonicznie od produktów konkurencyjnych.

Specyfikacja:

- Zalecana moc wzmacniacza 20 - 120 W

- Impedancja 4 Ohm

- Zakres częstotliwości 34 Hz ​​- 30 kHz

- Czułość 89 dB

- Wymiary: WxSxG: 1055 x 170 x 240mm

- Waga 24 kg