Cena za sztukę:

349,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Chord C-lite (Toslink) 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Chord C-lite

Kabel Toslink

C-lite to nowa seria optycznych kabli zaprojektowanych tak, aby były rozwiązaniem w każdej sytuacji, w których wymagane jest użycie połączenia TOSLink. Ich użycie skutkuje dwoma rzeczami: przede wszystkim muzyka wraca do życia, a jednocześnie możemy tego doświadczyć za znacznie mniejsze pieniądze niż dotychczas.

Druga zaleta związana jest ze zmianami, jakie wokół nas zachodzą, głownie z tym, że wszystko wokół nas robi się coraz bardziej zaawansowane technologicznie – tam, gdzie kiedyś był odtwarzacz mp3 teraz mamy wysokiej rozdzielczości odtwarzacz plików, mieszczący się w dłoni, w którym możemy zapisać całą naszą muzyczną bibliotekę. Miniaturowe urządzenia korzystają z miniaturowych połączeń i gniazd mini-jack zazwyczaj wyposażonych w port optyczny.

Chord C-Lite

Odpowiedzią na te potrzeby jest nowy kabel optyczny C-lite, dostępny ze specjalnie dla niego zaprojektowanym wtykiem optycznym mini-jack, idealnie pasującym do miniaturowych odtwarzaczy plików. Można oczywiście korzystać ze specjalnych przejściówek, ale właściwie zakończony kabel jest znacznie lepszym wyborem. W serii C-lite znajdziemy kable typu mini-jack/mini-jack, mini-jack/TOSLink i TOSLink, wszystkie w szerokim wyborze długości – od pasującej do kieszeni aż po długości wymagane w rozbudowanych systemach audio.

W C-lite wykorzystano optyczny kabel PMA o szerokim paśmie przenoszenia, którego zakończenia są polerowane, co dodatkowo poprawia jego parametry.

Centralny przewodnik jest chroniony zewnętrznym płaszczem z miękkiego PVC, który jest z kolei osłonięty twardą powłoką PVC. To zestawienie zapobiega to łamaniu wiązki optycznej, a jest jednocześnie na tyle podatne, aby można było kabel zgiąć nawet pod bardzo małym kątem.