instalacja1

Rozwiązania rezydencjonalne

Dom, mieszkanie czy rezydencja to nasz azyl, w którym odpoczywamy, relaksujemy się i przede wszystkim spędzamy sporą część naszego życia, dlatego podczas planowania inwestycji warto zadbać o odpowiednie instalacje, czy zaprojektowanie systemów towarzyszących. Decydując się na nas zadbamy o Twoją inwestycję od projektu, aż po klucz zapewniając Ci:

  • bezpieczeństwo - projektujemy, montujemy oraz okablowujemy systemy monitoringu wizyjnego, sterowanie roletami, okablowanie sieci internetowej, antenowej i automatyki domowej, czy nawet elektrycznej,
  • relaks - projektujemy nagłośnienie multiroom, które daje nam możliwość odtwarzania muzyki towarzyszącej i nie tylko w kilku pomieszczeniach indywidualnie, lub systemoow (w całym domu). W tym segmencie również znajdziesz u nas systemy stereofoniczne klasy high-end, gramofony itd.,
  • rozrywkę - projektujemy systemy audio-wizualne, oraz prywatne sale kinowe,
  • zmniejszenie rachunków - za pomocą instalacji typu inteligentny dom, to system sterowania za Ciebie będzie zarządzał domem, aby zaoszczędzić i ułatwić Ci pobyt w domu wykonując szereg operacji automatycznie według Twoich założeń.

Rozwiązania komercyjne

Rozwiązania komercyjne to przede wszystkim funkcjonalność, prostota użytkowania i niezawodność, sprawiająca, że wprowadzisz swoją firmę w nową erę. Z nami stworzysz system konferencyjny, który usprawni Twoje spotkania, pozwoli w łatwy sposób zarządzać w trakcie jej trwania wszystkimi multimediami, czy też da możliwość każdemu z uczestników - na wydzielonym dla nich ekranie - wyświetlać treści, które aktualnie omawiacie. W restauracji, barze czy hotelu pomożemy Ci zadbać o atmosferę relaksu i komfort Twoich gości dzięki nagłośnieniu strefowemu, lub całościowemu inwestycji, a jeżeli tylko tego potrzebujesz na automatyczne sterowanie za pomocą dyskretnych paneli ściennych oświetleniem, temperaturą, audio i wieloma innymi. To tylko kilka możliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu, a wtedy przedstawiamy rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.


S4Home
to osoby, które łączą w sobie pasję do muzyki, architektury, oraz nowych technologii, co pozwala na tworzenie systemów odwzorowujących oczekiwania klienta, dlatego każda realizacja jest inna i odpowiada charakterowi nie tylko pomieszczenia, ale także mieszkańców. Pomaga nam w tym długoletnie doświadczenie w branży, setki wykonanych projektów, oraz bazowanie na sprawdzonych rozwiązaniach najlepszych producentów światowych marek. Jeżeli chcesz się przekonać w jaki sposób działamy, zapraszamy do odwiedzin naszego biura projektowego i salonu audio-video, lub umów się z nami na wizytę na inwestycji, a wspólnie wybierzemy coś co będzie służyło i umilało Ci każdy dzień.

3edwqd