Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed złożeniem zamówienia

Cena za sztukę:

1 099,00 zł

Negocjuj cenę w zestawie

Minimalna ilość zamówienia wynosi 1 sztuki.

Taga Harmony TAV OW-60 LCRS 5 1 5 1

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.

Sprawdź ten sprzęt zanim kupisz.

Umów się na sprawdzenie sprzętu w sali odsłuchowej

S4Home
S4Home

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed złożeniem zamówienia

Masz pytania dotyczące produktu?

Nie możesz się zdecydować?

Przetestuj we własnym domu, zanim dokonasz zakupu.
Czytaj szczegóły jak działa nasza wypożyczalnia sprzętu audio

Taga Harmony TAV OW-60 LCRS

Kolumna naścienna

Seria TAGA Harmony AUDIO-VIDEO składa się z bestsellerowych zespołów głośnikowych zaprojektowanych tak, aby idealnie pasowały do systemów dwukanałowych i kina domowego.

Mimo, że seria AUDIO-VIDEO może być nazwana „okazją stulecia”, nie ma miejsca na jakiekolwiek ustępstwa w muzyce lub wydajności kina domowego.

Nasz zespół profesjonalnych inżynierów i projektantów poświęcił całą swoją wiedzę i serce, aby zbudować serię AUDIO-VIDEO: nadal bardzo przystępną cenowo i jednocześnie niezawodną, o doskonałej wydajności, designie i jakości dźwięku - nigdy wcześniej nie spotykanych w produktach z tej półki cenowej.

Seria AUDIO-VIDEO może być uznana za najlepszą w kwestii jakości do ceny na rynku i charakteryzuje się szerokim rozproszeniem, przestrzennym dźwiękiem, głębokim basem, imponującą dynamiką, dźwiękową dokładnością, precyzyjną lokalizacją i wyjątkowo niskimi zniekształceniami.

Taga Harmony TAV OW-60 LCRS

TAV OW-60 LCRS przeznaczona jest do pracy w kanałach frontowych (lewym i prawym), centralnym lub surround w wielokanałowych systemach kinowych.

Kolumna jest gotowa do montażu naściennego w orientacji pionowej i poziomej lub może być dyskretnie umieszczona w niestandardowej zabudowie.

Dzięki smukłej konstrukcji jest idealnym partnerem dla nowoczesnych zakrzywionych telewizorów. Projekt TAV OW-60 LCRS oparty jest na technologii TAV-616F z modernizacjami wymaganymi przez jej specyficzną konstrukcję.

Nowa kolumna TAGA Harmony TAV OW-60 LCRS dedykowana jest dla wymagających entuzjastów kina domowego, którzy szukają najlepszego dźwięku i dla tych, którzy cenią sobie prostotę i dyskrecję.

Technologia

TLIE – Taga Low Interference Enclosures - wykonane są z wysokiej jakości grubych, powlekanych PVC płyt MDF: przednia obudowa 12 mm z dodatkowym panelem przednim o grubości 27 mm, aby zwiększyć sztywność i ograniczyć niepożądane rezonanse.

Kształty są perfekcyjnie wykonane nie tylko po to, aby wyglądać wspaniale i nowocześnie, ale przede wszystkim po to, aby obniżyć wszelkie niepożądane wibracje, dyfrakcje lub turbulencje, które mogą wpływać na jakość dźwięku. Materiał tłumiący stosowany w obudowach eliminuje problem wewnętrznych fal stojących, a porty bassrefleksu są zaprojektowane tak, aby zredukować zniekształcenia do minimum.

4 mocowania ścienne umożliwiają łatwy i bezpieczny montaż na ścianie zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej.

Kolumna naścienna

Przetwornik wysokotonowy

1” (25 mm) głośnik z jedwabną kopułką i powiększonym magnesem Φ70, chłodzenie ferrofluidem i trwała cewka wytrzymuje duże moce wejściowe, a jego działanie jest bardzo dokładne, wyraźne, gładkie i szczegółowe.

Specjalnie zaprojektowany panel przedni TWG Waveguide wykonany w kształcie tuby wraz z wklęsłymi otworkami pełni rolę dyfuzora, który pomaga w równym i szerokim rozpraszaniu dźwięku zarówno na osi głośnika, jak i poza nią.

Przetwornik średniotonowy

Sztywna i ultralekka membrana polipropylenowa z elastycznym gumowym zawieszeniem może poruszać się bardzo szybko z dużą częstotliwością pozwalając, by tony średnie były bardzo bogate i przestronne. Wytrzymała cewka i magnes Φ80 mogą wytrzymać wysokie temperatury i moce wejściowe.

Pierścień dekoracyjny z czystego aluminium pomaga w dalszej dyspersji odtwarzanych częstotliwości.

Przetwornik niskotonowy

Woofer wykorzystując polipropylenową membranę i duży magnes Φ90, oraz wytrzymałą cewkę i karkas zapewnia mocny, precyzyjny, głęboki bas o świetnej kontroli.Pierścień z czystego aluminium polepsza rozpraszanie odtwarzanych częstotliwości.

Port Bassreflex

Nisko-szumowe i ultra-szybkie porty basu wykorzystują dyfuzory zwiększające dyspersję niskich częstotliwości

Zwrotnice

Wysokiej jakości zwrotnice, z precyzyjnie wyselekcjonowanymi elementami o rygorystycznej tolerancji gwarantują najlepszą neutralność, wytrzymałość termiczną i trwałość.

Wewnętrzne okablowanie

Wewnętrzne okablowanie połączeniowe, z wysokiej czystości beztlenowej miedzi OFC, mieszczące się pomiędzy zwrotnicami a przetwornikami gwarantuje, że sygnał z amplitunera lub wzmacniacza nie zatraci żadnych ważnych informacji na swojej drodze do głośników.

Terminale głośnikowe

Kolumny wykorzystują wysokiej jakości zakręcane, pozłacane terminale akceptujące przewody o przekroju do 10AWG oraz większość popularnych typów złączek.

Naścienna Lewa / Centralna / Tylna / Surround

Cechy:

- TLIE (Taga Low Interference Enclosure) - nowa elegancka obudowa jest teraz jeszcze bardziej sztywna i niepodatna na wibracje i koloryzację. Zbudowana ze ścianek MDF 12mm i 27mm na panelu przednim

- Panel przedni TWG z jedwabną kopułką głośnika wysokotonowego - zapewnia bardzo szczegółowy i transparentny dźwięk z szeroką dyspersją

- Nowy głośnik średniotonowy - oparty na technologii wooferów TAV-616F. Jest bardzo lekki i sztywny oferując bogate i precyzyjne tony średnie

- Zaawansowana konstrukcja głośników niskotonowych - bardzo lekka i o wysokim SPL oraz szybkim, bardzo dokładnym ruchu membrany, aby szybko reagować na zmiany w dynamicznych przejściach dźwięku

- Pierścienie dekoracyjne z czystego aluminium są eleganckie i podkreślają wyjątkowy charakter kolumny

- Prosty i bezpieczny montaż (horyzontalnie oraz wertykalnie) zapewniony przez cztery uchwyty ścienne

- Płytki i nieinwazyjny design - głębokość to tylko 15 cm!

- Wyposażona w zdejmowaną maskownicę

Specyfikacja:

- Typ / Konstrukcja: Naścienna Lewa / Centralna / Tylna / Surround

- 3-drożna, 4 przetworniki

- Obudowa TLIE

- Odcięcie zwrotnicy: 500Hz, 3kHz

- Moc: 20 - 160W (zalecana moc wzmacniacza)

- 120W RMS

- Pasmo przenoszenia: 39Hz - 25kHz

- Bassreflex: Podwójny przedni

- Impedancja: 6 ohm

- Efektywność: 86.5 dB

- Przetwornik wysokotonowy: 1 x 25 mm (1”), panel TWG

- Przetwornik średniotonowy: 1 x 133 mm (5.25”), polipropylen

- Przetwornik niskotonowy: 2 x 165 mm (6.5”), polipropylen

- Funkcje / wyposażenie: Wieszaki ścienne (poziome i pionowe)

- Wymiary (W x S x G): 67 x 30 x 15 cm (wertykalnie)

- Waga: 12 kg / szt.